Witaj w AleCudnym kramie, Cudna Istoto. :)

Myślę, że to nie przypadek, że tu trafiłaś... Porozglądaj się. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś interesującego dla siebie.

Pierwsze AleCudne przedmioty powstały wiele lat temu z potrzeby ratowania kilku wełnianych swetrów... Najpierw były lekko koślawe miśki. Spodobały się moim dzieciom, więc szyłam kolejne... Potem kolejne, aż odważyłam się po raz pierwszy sprzedawać je na jarmarku rękodzieła. Sprzedałam wówczas wszystkie, które zabrałam ze sobą. To dodało mi skrzydeł.

I nadal lubię latać. :)

Szyję z recyklingowej wełny oraz innych (nierzadko też z odzysku) naturalnych tkanin - lnu, bawełny, juty... Powstają wełniaki i inne zabawki (również te dla zwierząt), torby, ozdoby, breloki, saszetki, okładki na bruliony, termofory, mitenki...i co fantazja podpowie oraz na co czasu starczy... Szycie, tworzenie daje mi ogromną radość. AleCudne przedmioty powstają w mazurskiej pracowni położonej w sercu Puszczy Piskiej... Zapach tutejszych sosen i powiew znad czystego jeziora jako ekstra dodatek do kupionego przedmiotu... ;)

Dzielę miejsce w AleCudnym sklepie z Arturem - artystą ceramikiem. Niewykluczone, że z czasem kolejni Twórcy będą dokładać swoje cuda na półki.


Zaglądaj do nas często, zawsze jesteś mile widziany!

Do zobaczenia!
Grażyna